Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyČervnová nabídka na Huawei.cz láká na dárky i slevy

Červnová nabídka na Huawei.cz láká na dárky i slevy

Huawei spustil od pondělí na svém e-shopu nabídku Lahodný červen plný překvapení. Během dvoutýdenní akce si zákazníci mohou zakoupit prémiové produkty nad 5 000 Kč s výraznou slevou 800 Kč. Tato sleva se vždy násobí v závislosti na finální ceně.

Zákazníci se mohou kromě slev těšit i na dárky k nákupu. Zajímavé je trio produktů MatePad Pro s klávesnicí a M-pencil za 15 999 Kč.

Akce se vztahuje i na chytré hodinky

Firma Huawei myslí na všechny, a proto chce potěšit nejen milovníky moderních technologií, ale i všechny sportovní nadšence, kteří zajisté ocení obě generace chytrých hodinek Huawei GT s dlouhou výdrží baterie. K hodinkám je ještě jako malý dárek přibalíme druhý pásek zdarma.

Speciální červnová nabídka od Huawei

P30 Pro s drahými kameny i Nova 5T

Od 3. června koupí zákazníci Huawei P30 Pro s pouzdrem s krystaly Swarovski. Těšit se mohou i na Huawei P30 lite s trojitým zadním fotoaparátem Leica či Huawei Nova 5T s atraktivním designem a pěti fotoaparáty s umělou inteligencí.

Pokud si zákazník chce pořídit jiný produkt mimo nabídku, stačí se přihlásit k odběru Newsletteru, díky kterému získá slevový kupón v hodnotě 150 Kč na všechny produkty. Červnová akce bude trvat až do 15. června.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře