Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyČervnová nabídka Games with Gold potěší fanoušky hokeje

Červnová nabídka Games with Gold potěší fanoušky hokeje

Xbox v rámci programu Games with Gold opět přichystal pro členy Xbox Live Gold nabídku dalších zajímavých titulů. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

EA SPORTS NHL 19

Dostupnost: 1. až 30. června pro Xbox One

V EA SPORTS NHL 19 se můžete propracovat ze zamrzlého rybníka až mezi profíky. V zámoří právě vrcholí play-off, což je nejlepší doba k tomu, abyste se pustili do této skvělé sportovní hry.

Rivals of Aether

Dostupnost: 16. června až 15. července pro Xbox One

Odhalte záhadu planety v režimu Story, spojte síly s přáteli v režimu Abyss nebo otestuje vlastní schopnosti proti dalším hráčům online. V této energií nabité plošinové bojovce jsou klíčem šikovnost a taktika.

Portal: Still Alive

Dostupnost: 1. až 15. června pro Xbox One a Xbox 360

Pomocí „portálové“ technologie můžete porušovat zákony fyziky a lámat si hlavu s hádankami, abyste unikli ze strašidelné laboratoře, v níž jste zůstali uvězněni. Pohybujte s věcmi ve svém okolí a prožijte hodiny skvělé zábavy u této klasické kampaňové hry pro jednoho hráče, která posbírala řadu ocenění.

Xbox Game Pass – nové tituly

Metal Gear Survive (23. května)
The Banner Saga (23. května)
Void Bastards (29. května) úplná novinka
Dead by Daylight (30. května)
Outer Wilds (30. května) úplná novinka
Superhot (6. června)
Full Metal Furies (6. června)
The Banner Saga 2 (6. června)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře