Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyCeny pro Česko: iPhone 6 koupíte za 18 390 Kč, iPhone 6...

Ceny pro Česko: iPhone 6 koupíte za 18 390 Kč, iPhone 6 Plus za 21 190 Kč

Prodejce alza.cz jako první zveřejnil české ceny nových iPhonů. Ceny obou modelů jsou nižší než v Německu, v případě levnějšího modelu 6 je rozdíl 820 korun, u dražšího modelu 6 Plus s 16 GB pak asi 860 korun. Smartphony si jablíčkáři budou moci vyzvednout úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek 24. října.

Předobjednávky startují už dnes, dostupná je většina kapacit a barev s nabíječkou lokalizovanou pro Českou republiku.

Všechny nové iPhony budou na své majitele čekat nejprve v Apple Shopu v Praze – Holešovicích, který se otevře úderem půlnoci ze čtvrtka na pátek 24. října 2014. Předobjednané kusy, které se neprodají v rámci nočního prodeje v pátek 24. 10. 2014, následně Alza.cz uvolní pro ostatní zákazníky, kteří učinili předobjednávku.

„Půlnoční prodej bude atraktivní nejen možností odnést si svůj vysněný iPhone 6 domů mezi prvními, ale také šancí pro každého, kdo přijde včas, vyhrát nově představený iPad Air 2, který společnost Apple zanedlouho uvede na český trh,“ dodává Hrabal.

jablka

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře