Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyCAT S60 je v ČR. Má funkci jako žádný jiný a ještě...

CAT S60 je v ČR. Má funkci jako žádný jiný a ještě je odolný

Chytrý telefon CAT S60 se zabudovaným mikromodulem termokamery Lepton společnosti FLIR, představený na veletrhu Mobile World Congress 2016, dorazil na pulty českých obchodů.

Jde o světově první smartphone, který díky zabudované termokameře umožňuje vidění v úplné tmě, zjišťování tepelných úniků kolem oken a dveří nebo odhalení přehřívající se elektroniky.

O výkon novinky se stará procesor Snapdragon 617 společně s 3 GB RAM, které zajistí bezproblémový běh více aplikací najednou. Uživatele potěší i 32GB interní úložiště a slot pro microSD kartu nebo vysoká výdrž. Tu má na svědomí 3 800mAh akumulátor.

Cat S60 splňuje vojenskou normu MIL 810G, vydrží pád na beton z výšky až 1,8 metru a je prachotěsný a vodotěsný do hloubky 5 metrů. 4,7palcový HD displej chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass 4 a lze ho ovládat i mokrými prsty nebo v rukavicích.

V další výbavě telefonu najdeme podporu LTE, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC a FM rádio. Operačním systémem je Android 6.0 Marshmallow.

Doporučená koncová cena je odolného Cat S60 je 17 999 Kč.

4

3

5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře