Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyByly zveřejněny hardwarové nároky Mass Effectu: Andromeda

Byly zveřejněny hardwarové nároky Mass Effectu: Andromeda

Nejnovější díl sci-fi série Mass Effect se nezadržitelně blíží. Po videu, které ukazuje další prvky z hratelnosti, si pro nás nyní vývojáři z BioWare připravili minimální a doporučené hardwarové požadavky.

Dějově je nový Mass Effect zasazen šest set let po událostech předešlé trilogie. Těsně po konci druhého dílu a před invazí nepřátelských Reaperů, vyšlou galaktické civilizace čtyři průzkumnické archy na dalekou cestu, každá nese jednu rasu. Tyto lodě jsou vyslány do galaxie Andromedy, konkrétně pak do hvězdokupy Heleus a jejích obyvatelných „zlatých světů“. Očekávat máme na poměry Mass Effectu „nebývalou úroveň svobody “. Kam se vydáme, jak se tam dostaneme a jakým způsobem budeme hrát, má být jen na nás.

Mass Effect: Andromeda vychází již 23. března na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Níže najdete hardwarové požadavky i nový trailer:

Minimální požadavky

Procesor: Intel Core i5 3570 nebo AMD FX-6350
Operační paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 660 2GB, Radeon 7850 2GB

Doporučené požadavky

Procesor: Intel Core i7-4790 nebo AMD FX-8350
Operační paměť: 16 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 1060 3GB, RX 480 4GB

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře