Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBunda se solárními panely dobije každý smartphone

Bunda se solárními panely dobije každý smartphone

Oděvní značka Tommy Hilfiger představila bundu, která je schopna dobíjet chytré mobilní telefony. Výrobce nabízí na svých internetových stránkách rovnou dva modely – pánský a dámský, každý za 599 dolarů (13 500 Kč).

Tommy Hilfiger při navrhování speciálních bund spolupracoval s výrobcem solárních panelů, firmou Pvilion. Bundy mají na zádech uloženo 7 nebo 10 solárních panelů, které energií zásobují baterii umístěnou v přední kapse. Akumulátor má kapacitu 6 000 mAh a je vybaven dvěma USB porty, takže může nabíjet dvě zařízení najednou.

V případě nedostatku sluneční energie lze baterii bez problémů vyjmout a nabít ji ze sítě, podobně jako klasickou powerbanku. Solární panely jsou voděodolné, flexibilní a snadno odepínatelné. Bundu tak lze bez problémů kdykoli vyprat v pračce.

Unikátní výrobek si můžete zakoupit na webových stránkách Tommy Hilfiger a také ve vybraných prodejnách společnosti. Cena je vysoká, ale za originalitu se platí.

Nákupem bundy navíc pomůžete neziskové agentuře Fresh Air Fund, která nabízí městským dětem, které si hrají na ulicích, vyzkoušet si život v jiném prostředí v přírodě s mnoha zajímavými aktivitami. Tommy Hilfiger Fresh Air Fund věnuje 50 procent z každého prodaného modelu.

88

Zdroj: AC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. nevím jak vy, ale do města to není, leda pro farmáře, a na výletě mám na zádech stejně pořád batoh. Měli dát panely na čepici 😉 a tu udělat černou

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře