Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyBulvár: Zamračená Grumpy Cat vydělává víc než celebrity

Bulvár: Zamračená Grumpy Cat vydělává víc než celebrity

I když si hraje nebo jinak skotačí, vypadá permanentně naštvaně. Neustále se tváří, že ji všichni v jejím okolí obtěžují, čímž si získala srdce miliónů lidí po celém světě. Grumpy Cat je nejen nejslavnější, ale zároveň také nejbohatší kočka na světě.

Za dva roky vydělala 64 milionů liber, což jsou dvě miliardy korun.

První fotku zamračené kočky její majitelka nahrála na internet před dvěma lety. Nikdo však nevěřil, že takto skutečně může nějaká kočka vypadat, a lidé ji osočovali z podvodu.

Tabatha Bundesen vyrazila do protiútoku a nahrála na YouTube několik videí, aby lidé viděli, že její roztomilý mazlíček opravdu existuje. Popularita kočky s neustále naštvaným výrazem se začala šířit raketovým tempem, zhlédnutí přibývala po desetitisících a popularita šplhala do oblak.

Toho pochopitelně využila její podnikavá majitelka, která si začala vylepšovat rodinný rozpočet prodejem triček, hrníčků, plyšáků a dalších reklamních předmětů s fotkami své kočičky.

General Atmosphere - 2014 SXSW Music, Film + Interactive Festival

Grumpy Cat, vlastním jménem Tardar Sauce, je dnes už skutečnou superstar, o čemž svědčí i to, že vydělává víc než některé lidské celebrity. V tomto ohledu porazila i nejlépe placené fotbalisty světa. Například Cristian Ronadlo z Realu Madrid si za stejnou dobu přišel „jen“ 42,2 milionu dolarů.

Grumpy Cat se již objevila dokonce v televizní show a natočila reklamu. Krom toho má vlastní webové stránky a fanouškovské profily na sociálních sítích. Na službě Instagram ji následuje 521 tisíc lidí, na Twitteru pak má zhruba polovinu fanoušků.

2014 MTV Movie Awards - Red Carpet

Zdroj: The Telegraph

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře