Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid 5.0 Lollipop pro LG G3 dorazil do Česka a na Slovensko

Android 5.0 Lollipop pro LG G3 dorazil do Česka a na Slovensko

Někteří čeští a slovenští majitelé LG G3 hlásí dostupnost nového Androidu 5.0 Lollipop. Aktualizace jim byla nabídnuta v okamžiku, kdy smarpthone kabelem připojili k počítači, na kterém spustili program PC Suite.

LG G3 je jedním z prvních telefonů, který získal oficiální update na nový Android 5.0. Systém byl nejprve dostupný v Polsku, nedlouho poté zavítal do Jižní Koreje, aby se nakonec objevil i v Německu a Rakousku.

Nyní se zdá, že dorazil také do České republiky a na Slovensko. O dostupnosti zásadního updatu u našich východních sousedů informoval server androidportal.sk Benjamin. V Česku na „lízátko“ upozornil uživatel webu androidforum.cz s přezdívkou „MiRiS“.

Oběma pánům byl update nabídnut skrze počítačový program LG PC Suite. Stačilo tento software spustit, připojit smartphone k PC a dát zkontrolovat dostupnost aktualizací. Po chvilce by se před nimi zobrazilo okno s upozorněním, že nejnovější verze je připravena ke stažení.

Pokud LG G3 nosíte po kapsách, určitě to stojí za zkoušku. Nemyslíte?

Výstřižek

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Kdyby si tak autor precetl dalsi komentare pod clankem. jedna se o sedivku dovezenou pravdepodobne z Italie. Ofiko CZ verze jeste lollipop nema

    • Opravdu? Že jde o šedivku nepíše autor screenshotu, ale pouze se tak domnívá nějaký další uživatel fóra. Takže s tím Vaším tvrzením, že jde 100% o dovoz bych byl opatrný. Pouze tam někdo spekuluje.:) Co se týče uživatele na Slovensku, tak ten svůj telefon zakoupil u prodejce mall.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře