Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyBrzy se objeví Instagram pro telefony s Windows Phone

Brzy se objeví Instagram pro telefony s Windows Phone

Zapište si do notýsku, že oblíbené mrvítko fotografií, Instagram, doputuje brzy také na smartphony s Windows Phone 8. Na sociální službě Facebook o tom informovalo švédské zastoupení společnosti Nokia, předního výrobce mobilů se systémem od Microsoftu.

Na dotaz jednoho z fanoušků Nokie, který se zeptal, kdy bude moci Instagram používat na své Lumii 920, mu správce profilu odpověděl, že Instagram pro Windows Phone je ve vývoji. Kdy bude dostupný, bohužel neupřesnil.

Není to poprvé, co švédské zastoupení posledního evropského výrobce mobilů informuje o tom, že Instagram zavítá také na Windows Phone. Naposledy se tak stalo v březnu, opět bez bližšího časového upřesnění.

Na webu se nicméně šušká o tom, že k vydání populární fotoaplikace, které je zároveň sociální sítí, dojde v květnu, souběžně s uvedením Lumie 928.

WPZdroj: PhoneArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře