Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyBritney Spears bude mít svou hru, vyvíjí ji studio Glu Mobile

Britney Spears bude mít svou hru, vyvíjí ji studio Glu Mobile

San Franciská vývojářská společnost Glu Mobile oznámila spolupráci s popovou zpěvačkou Britney Spears. Pětileté partnerství s možností prodloužení smlouvy o další tři roky Glu Mobile mimo jiné umožňuje použít zpěvaččin hlas. 

Zatím bezejmenný herní projekt by měl nabídnout interakci s Britney ve všech možných aspektech jejího života. Ačkoliv o hře není známo více, očekává se, že půjde o klasickou klikačku, v níž hlavní postavičku převlékáte, účastníte se módních přehlídek a turné po světě. Pokud jste narazili na populární hru Kim Kardashian: Hollywood, pravděpodobně budete mít o náplni hry dobrou představu i sami. Ostatně na Kim Kardashian: Hollywood pracovali ti samí vývojáři.

Hra od Britney Spears by měla vyjít v první polovině roku 2016. Už teď se však očekává její obrovský úspěch. Vždyť Britney je jedna z nejpopulárnějších popových zpěvaček současnosti, ne-li vůbec ta nejpopulárnější. Celosvětově prodala přes 100 milionů svých alb a má 39 milionů Facebookových a 41,7 milionů Twitterových fanoušků.

Britney-Spears-Sexy-iPad-wallpapers

Zdroj: GameSpot

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře