Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyBramboračka podle Samsungu. V tichosti uvedl do prodeje Galaxy S4 VE

Bramboračka podle Samsungu. V tichosti uvedl do prodeje Galaxy S4 VE

Samsung se rozhodl, že model Galaxy S4 ještě nepatří do starého železa a místo toho, aby ho poslal na zasloužený odpočinek, dává mu další šanci. Pod názvem Galaxy S4 VE (Value Edition) je nyní k mání v Nizozemí.

Obživlá „novinka“ s modelovým označením i9515 oproti původnímu provedení nic nového nepřináší.

Design, rozměry i hmotnost modelů S4 a S4 Value Edition jsou stejné. Stejný je i displej s rozlišením 1 080 × 1 920 obrazových bodů a úhlopříčkou 5 palců. Stejně tak jsou oba telefony vybaveny čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 600 s taktem 1,9 GHz a třináctimegapixelovým fotoaparátem s autofokusem a bleskem. I baterie, s kapacitou 2 600 mAh, je stejná.

Jediným rozdílem mezi oběma telefony je systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat, který je v „novém“ modelu nainstalovaný již z výroby.

Galaxy S4 VE (Value Edition) nabízí v tuto chvíli zatím jen nizozemský e-shop Belsimpel za cenu 398 eur, v přepočtu 10 900 Kč. Nad dostupností tohoto modelu v České republice a na Slovensku visí otazník. Asi se ho zde ale nikdy nedočkáme.

S4Zdroj: gsminfo.nl

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře