Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBOOM Swimmer a BOOM Bit jsou repráčky do přírody a na zahradu

BOOM Swimmer a BOOM Bit jsou repráčky do přírody a na zahradu

Bezdrátový reproduktor BOOM Swimmer pro chytré telefony, tablety a další přenosná zařízení, je navržený pro aktivní využití – venku, při sportu i u vody. Kromě toho, že hraje, varianta s mikrofonem může být využita i jako hands-free, například při jízdě na kole.

BOOM Swimmer má pružný „ocásek“, který můžete omotat, prostrčit, uchytit všude tam, kde právě potřebujete. Bez obav repráček využijete i při sportu nebo u vody (dokonce i ve vodě), je totiž odolný proti vodě, otřesům i prachu.

Se zařízením, z něhož hudbu nebo jiné zvuky přehráváte, je reproduktor spojen přes bluetooth. Kromě zmíněného „ocásku“ je dodáván také s přísavkou, pomocí které ho můžete přichytit na rovné povrchy; při tomto způsobu uchycení zároveň zdůrazníte basové linky.

Pokud oceníte opravdu kapesní reproduktor, pak vám bude vyhovovat malinký bluetooth reproduktor Bit, který lze mít s sebou úplně všude – při cestování po městě i v přírodě, ale také při sportování. Bit váží jen pár gramů, přesto zvládne i outdoorovou zátěž, protože je prachotěsný a nárazuvzdorný. Na oblečení, pásek nebo na batoh ho můžete jednoduše přichytit pomocí pružného klipu. Navíc má vestavěný mikrofon, takže může fungovat jako hands-free.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře