Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyBonfire: Vyrobte si z fotografie umělecké dílo!

Bonfire: Vyrobte si z fotografie umělecké dílo!

Na Google Play se nachází nepřeberné množství editorů fotografií, jen málokterý z nich však z této hromady vyčnívám svými možnostmi tak, jako aplikace Bonfire. Tato aplikace vám umožní udělat si ze svých snímků kousek umění. Jednoduše a efektivně. 

Jako většina editorů fotografií nabízí Bongire základní možnosti jako je ořezání, zvětšení či zmenšení snímků, dále úpravu kontrastu a jasu, nebo aplikování černo-bílého režimu. Neobvyklé jsou v tomto případě filtry, za jejichž pomoci z fotografie vyrobíte obrázky, které byste si nejradši zarámovali. Obrázky vypadají jako byste je namalovali štětcem a klasickými barvami.

Co všechno lze s Bonfire vyvádět, můžete shlédnout na Instagramovém účtu uživatele Bonfirista. Připravte se na to, že vám z té krásy budou přecházet oči!

Aplikace Bonfire je k dispozici pro zařízení s Androidem. Z Google Play si ji můžete stáhnout zcela zdarma. Zaplatíte jenom za některé pokročilé funkce.

bonfire-1

[appbox googleplay com.gogoinv.bonfire.android]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře