Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBojovka Mortal Kombat X dorazila do App Store, verze pro Android bude...

Bojovka Mortal Kombat X dorazila do App Store, verze pro Android bude co nevidět

Zatímco netrpělivě čekáme na klasickou Mortal Kombat rubačku, která by během několika dní měla dorazit na počítače a konzole, zásobil nás vydavatel malým předkrmem. Jedná se o mobilní verzi Mortal Kombatu určenou pro Android a iOS.

Mortal Kombat X je v základu bojová hra viděná pohledem z boku, v níž najdete legendární bojovníky jako je Scorpion, Johnny Cage nebo Sub-Zero. Nechybí samozřejmě ani jejich údery a populární fatality. Nové je především ovládací schéma, grafika a sběratelský prvek. Předmětem vašeho sběratelského zájmu budou v tomto případě karty s bojovníky a dalšími bonusy. Karty si budete moci koupit za skutečné peníze, ale pokud se vám nebude chtít utrácet, stejně dobře si je prý i vybojujete v samotné aréně.

Novinkou jsou také někteří bojovníci, jako D’Vorah, Cassie Cage nebo Kung Jin. Další by přitom do hry měly přibývat v jejím průběhu, což je pochopitelné. Pokud nám tvůrci chtějí prodávat karty, musí jich být dostatek a musí být velmi zajímavé. Jsme zvědaví, jak se s tím v NetherRealm (Injustice, WWE Immortals) poprali.

Mortal Kombat X je aktuálně k dispozici pro mobily s iOS. Z App Storu si ji můžete stáhnout zdarma. Verze pro Android by měla následovat co nevidět.

[appbox appstore 949701151]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Opravdu po sobě články nečtete?!?
    „Mortal Kombat X je aktuálně k dispozici pro mobily s Androidem. Z App Storu si ji můžete stáhnout zdarma. Verze pro Android by měla následovat co nevidět.“

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře