Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyBohovsky zábavné RPG Final Fantasy VII vychází pro iPhone a iPad

Bohovsky zábavné RPG Final Fantasy VII vychází pro iPhone a iPad

Pokud vlastníte iPhone nebo iPad, můžete si v App Store zakoupit populární japonské RPG Final Fantasy VII. Vydavatelství Square Enix si titulu, který vás zavede do rozmanitého futuristického světa Gaia, kde se ve velkém mísí technika a magie, cení na 430 korun.

Původní Final Fantasy VII vyšlo v roce 1997 na první konzoli PlayStation a později se hra dostala i na počítače. Hlavní postavou futuristického RPG je tvrdohlavý a cynický žoldák Cloud Strife, se kterým se pokusíte zastavit zkorumpovanou a mocichtivou megakorporaci Shinra, jež průmyslově těží z planety „Proud života“, který využívá jako zdroj energie.

Na rozběhnutí hry je potřeba minimálně iPhone 5S a z tabletů iPad 3 nebo iPad Mini 2. Už dopředu se připravte na to, že Final Fantasy VII si z uživatelské paměti uzme něco kolem 2 GB. Pro úspěšné dokončení instalace je dokonce vyžadováno, abyste v zařízení měli dostupné minimálně 4 GB.

[appbox appstore id1021566244]

5 1

2 3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře