Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyBohemia Interactive slaví Vánoce a přichází se slevami pro všechny hráče

Bohemia Interactive slaví Vánoce a přichází se slevami pro všechny hráče

Bohemia Interactive nabízí své populární tituly až do 3. ledna 2019 za výrazně nižší ceny v rámci zimních slev na Steamu a Bohemia Store. Některé tituly a DLC jsou k dostání se slevou až 80 procent.

Vánoční období a s ním spojené volno představuje ideální příležitost vyzkoušet si hry, které „pařanům“ doposud unikaly. Platí to i o titulech od Bohemia Interactive. Od 20. prosince 2018 až do 3. ledna 2019 si mohou zájemci na Steamu a Bohemia Store pořídit výhodně například základní hru Arma 3, ale i sadu DLC včetně Arma 3 Apex, Arma 3 Laws of War a další se slevou až 66 %.

První dva díly série Arma (1, 2) jsou k dispozici včetně DLC dokonce s 80% slevou. Snížená cena bude možná kreativní hráče motivovat, aby si vyzkoušeli unikátní sandboxové dobrodružství Ylands, které se úspěšně etabluje i na obrovském čísnkém trhu.

Bohemia Interactive však nezapomíná ani na fanoušky svých starších titulů. Doslova jen za pár korun jsou tak k mání například adventury Memento Mori či Alternativa nebo dnes již kultovní strategie Original War a UFO: Afterlight.

Kompletní seznam zlevněných her od Bohemia Interactive najdou hráči na Steamu nebo Bohemia Store, kde je navíc řada her k dispozici v obsahově exkluzivních edicích.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře