Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyBohatí milovníci Apple si mohou obstarat zlatý iPhone 5S s cenovkou 55...

Bohatí milovníci Apple si mohou obstarat zlatý iPhone 5S s cenovkou 55 000 korun

Apple iPhone 5S není vůbec levným smartphonem. Naopak, jeho 64GB verze obývá nejvyšší cenové kategorie. Přesto, nebo právě proto, italská firma Golden Genie nabízí tento telefon také potažený čtyřiadvacetikarátovým žlutým zlatem. Aby byl vás, stačí maličkost – sáhnout do peněženky pro 55 000 Kč.

Není to poprvé, kdy se společnost Golden Genie rozhodla svůj klenotnický um zúročit na výrobku značky Apple. Nejnovější iPhone italští šperkaři prodávají kromě klasické zlaté také ve variantách růžovým zlatem a v platině.

Luxusní není jen zpracování smartphonu, ale i jeho balení. Umístit takto drahý telefonující šperk do papírové krabice by vzhledem k ceně nebylo úplně vhodné. Telefon je proto uschován ve skříňce vyrobené z třešňového dřeva, ve které také najdeme certifikát pravosti, nabíječku a sluchátka.

Jakoby v pozadí pak zůstávají s originálem shodné technické specifikace přístroje, tedy supermoderní 64bitový procesor A7, jemný Retina displej nebo čtečku otisků prstů.

iphone5s_edition_1_1Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře