Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBlockr umožní blokovat reklamy v prohlížeči Safari

Blockr umožní blokovat reklamy v prohlížeči Safari

Jednou z nejzajímavějších novinek iOS 9 je pro mnohé uživatele možnost blokovat reklamy. Společně se samotnou aktualizací tak byly uveřejněny zástupy „blokovacích“ aplikací, z nichž jednu vám dnes představíme. 

Aplikace, kterou jsme si pro vás připravili, se jmenuje velmi jednoduše Blockr. Tato aplikace vám umožní určit si, jaký obsah na webu chcete vidět a jaký obsah budete mít zakázaný. Jinými slovy – v prostředí aplikace si nastavíte, zdali se vám mají načítat obrázky, reklamy, ikonky sociálních sítí a další obsah. Tím se samozřejmě zbavíte nejen nepříjemných reklam, ale zároveň snížíte objem stahovaných dat.

Další nezbytnou funkcí Blockr je ochrana soukromí. Aplikace dokáže blokovat všechny sledovací techniky včetně cookies. V tomto případě si ovšem do aplikace můžete vložit výjimky, jakousi „bílou listinu“ do níž si uložíte stránky, kterým důvěřujete a které chcete stahovat v plném rozsahu, případně na nich nechat úřadovat cookies.

Aplikace Blockr patří mezi ty levnější. Její pořízení vás vyjde na pouhé jedno euro, což se vyplatí. Zvlášť pokud autoři aplikaci opravdu budou pravidelně updatovat, jak slibují.

[appbox appstore 1032344361]

blockr1

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře