Blitz Twister Cup 2019 se blíží! Ve World of Tanks Blitz se bude hrát o 100 tisíc dolarů


Blitz Twister Cup 2019 se blíží! Ve World of Tanks Blitz se bude hrát o 100 tisíc dolarů

Čtvrtý rok v řadě organizuje Wargaming svou prémiovou akci ve formě mistrovství světa Blitz Twister Cup 2019. Šestice nejlepších světových týmů se chystá do finálových soubojů, aby si vítězové rozdělili v tankových bitvách sympatických 100 tisíc amerických dolarů. Letošní Twister Cup nepřinese jen přímé přenosy z finálových zápasů, ale nabídne také rozhovory s hráči a vývojáři.

Hlavní stream eventu začne 9. listopadu přesně ve 12:00 a ke zhlédnutí bude celý turnaj. Výbornou zprávou je, že diváci sledující živé vysílání budou odměněni jak kolektivním bonusem, tak i osobním bonusem jako poděkování za jejich odhodlání a podporu komunitě World of Tanks Blitz. Dle vývojářů z Wargamingu na ně čekají zážitkové bonusy v podobě celé řady vylepšení, jako jsou prémiové dny, či různé slevy. Detaily naleznete zde.

Mezi sponzory letošního ročníku akce Blitz Twister Cup najdeme mimo jiné i známé technologické společnosti Xiaomi a Cooler Master.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.