Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBenQ vrací peníze při nákupu vybraných projektorů až 2 500 korun

BenQ vrací peníze při nákupu vybraných projektorů až 2 500 korun

Společnost BenQ upozorňuje na právě probíhající cashback akci a soutěž o výlet do Mekky filmového průmyslu města Hollywood při pořízení vybraného 4K projektoru pro domácí kino či mini projektoru GV1.

Cashback akce probíhá v období od 1. listopadu do 31. prosince a jsou do ní zapojeny modely BenQ GV1, TK800M, W1720 a W2700, který získal prestižní ocenění EISA.

Systém soutěže je snadný – nejpozději 20 dnů od zakoupení některého z uvedených projektorů v rámci vybraných prodejců Alza.cz, CZC.cz, MALL.cz a TSBohemia.cz má zákazník možnost požádat online o vrácení peněz. Tímto se také automaticky zaregistruje do soutěže o výlet do Hollywoodu.

Ten se uskuteční v dubnu, nebo květnu 2020 a zahrnuje letenky a ubytování v hotelu se snídaní pro dvě osoby starší 18 let a zážitkový den spojený s filmovými aktivitami.

Více informací o akci a vybraných projektorech se dozvíte na https://benq-promotion.com,
respektive na www.benq.cz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře