Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyBLESKOVĚ: Byla vydána navigace Sygic GPS Navigation pro Windows Phone

BLESKOVĚ: Byla vydána navigace Sygic GPS Navigation pro Windows Phone

Společnost Sygic je odhodlána dosáhnout svého cíle, kterým je navigování všech řidičů z různých koutů světa – a aplikace pro systém Windows Phone je významným krokem ke splnění tohoto cíle.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit vydání naší aplikace pro Windows Phone. Velké poděkování patří zejména našim oddaným zákazníkům za jejich inspiraci, zpětnou vazbu a podporu. V budoucnu se chystáme odhalit další vizionářská vylepšení pro všechny mobilní operační systémy,“ prohlásil Michal Štencl ze společnosti Sygic.

Uživatelé systému Windows Phone získali počínaje dnešním dnem také přístup k několika prémiovým funkcím aplikace Sygic GPS Navigation, mezi které patří například upozornění na měření rychlosti, Head-up Display a funkce Real-Time Traffic s informacemi o aktuální dopravní situaci – přičemž další úžasné funkce budou odhaleny v průběhu roku.

Aplikace Sygic GPS Navigation je nyní k dispozici pro všechny přední mobilní operační systémy a po celém světě má 75 milionů uživatelů.

[appbox windowsphone 340f7b71-86bc-4f99-8c59-d4a6126c10b1]

3 4

5 6

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře