Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyBlesková nabídka: Huawei spouští výprodej fitness náramku Color Band A2

Blesková nabídka: Huawei spouští výprodej fitness náramku Color Band A2

V úterý 23. července ve 13:00 se uskuteční jedinečný výprodej, který nepotrvá déle než 10 minut. Huawei na svém e-shopu nabídne 150 kusů fitness náramku Color Band A2 Black a 10 kusů náramku Color Band A2 Red. Obě varianty budou po dobu akce k dispozici za poloviční cenu, což znamená, že zákazník zaplatí na místo 999 Kč pouze 499 Kč.

Huawei také spouští od pondělí 22. do 28. července speciální Summer nabídku pro špičkové modely P30 a P30 Pro. Zájemci získají ve speciálním týdnu Huawei P30 za 15 999 Kč a Huawei P30 Pro za 22 499 Kč a k nákupu smartphonu ještě Watch GT jako dárek navíc. Chytré hodinky jsou k dostání v zelené nebo oranžové barvě a výběr si každý zákazník zvolí v košíku. Všechny uvedené modely budou k dispozici do vyprodání zásob.

Stále také platí záruka 12 měsíců na výměnu rozbitého displeje pro telefony zakoupené od 10. do 31. července. Více informací této akci naleznete zde: https://consumer.huawei.com/cz/support/screen-protection/

Výprodej bude probíhat na adrese: https://shop.huawei.com/cz/bleskova_akce.html

Pro více informací navštivte webovou stránku huawei.cz

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře