Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyBláznivé sjezdy po lesních cestách na kole natočené mobilem Nokia Lumia Icon

Bláznivé sjezdy po lesních cestách na kole natočené mobilem Nokia Lumia Icon

Podívejte se na nové marketingové video Nokie, které demonstruje schopnosti fotoaparátu špičkového modelu Lumia Icon. Je hodně akční a určitě při jeho sledování zaplesá srdce nejednoho terénního cyklisty.

Lumia Icon, kterou prodává ve Spojených státech mobilní operátor Verizon, je podobně jako nejnovější Lumia 930 postavena na čtyřjádrovém Snapdragonu 800, kterému s výpočty pomáhají 2 GB RAM.

Displej smartphonu má, stejně jako u většiny konkurenčních přístrojů, úhlopříčku rovných pět palců a rozlišení Full HD (1 080 × 1 920 obrazových bodů).

Na zadní straně telefonu se nachází nadprůměrně kvalitní fotoaparát s dvacetimegapixelovým snímačem Pure View od firmy Zeiss a bleskem.

Samozřejmě nechybí ani čtyři kvalitní mikrofony pro věrohodný záznam zvuku a optická stabilizace obrazu, která eliminuje třepání obrazu, pokud video nahráváte za pohybu. V Lumii Icon IOS funguje skvěle. Přesvědčte se sami:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře