Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBílý Nexus 4 na fotografiích. Dojde k jeho představení na konferenci Google...

Bílý Nexus 4 na fotografiích. Dojde k jeho představení na konferenci Google I/O?

LG Nexus 4 je stále jedním z nejlepších smartphonů na trhu, které si můžete zakoupit, aniž byste se chtěli vázat u operátora. Korejský výrobce vyrábí zatím pouze černou variantu. Šance, že se to brzy změní, je ale velká. Na webu se objevily další fotografie bílého Nexusu. Je možné, že k oficiálnímu odhalení nové verze dojde už ve středu na veletrhu I/O.

Bilý Nexus 4 se dostal do rukou Ervina Sue, jednoho z uživatelů sociální služby Google+, který se neváhal podělit s ostatními o několik fotografií.

Ervin telefon údajně zakoupil v jednom e-shopu (zda mu přišel omylem, nebo jej bylo možné objednat, nevíme). Jméno prodejce neupřesnil.

Přední strana mobilu zůstala černá, změna se odehrála až u zadního krytu, který je kompletně bílý a také obsahuje tečkovaný vzorek házející při dopadu světla různé odlesky.

Nový Nexus 4 by kromě bílé verze měl nabídnout také modul podporující rychlé sítě LTE, což ocení hlavně zahraniční uživatelé.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/whnex/“/]

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře