Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyBIG Launcher udělá za 99 korun z vašeho Galaxy S III mobil...

BIG Launcher udělá za 99 korun z vašeho Galaxy S III mobil pro seniory

Již nemusíte babičce kupovat speciální telefon pro seniory s velkými tlačítky a nezajímavými specifikacemi. Díky šikovnému prográmku Big Launcher se váš výkonný smartphone s Androidem promění v mobil, který ocení starší osoby a lidi se špatným zrakem. A také možná i vy, pokud nenávidíte tuny ikonek.

BIG Launcher nahrazuje běžné uživatelské prostředí jakéhokoliv smartphonu s Androidem 2.1 a vyšším. Byl navržen pro dobrou čitelnost a snadnost použití. Ovládá se jednoduchými dotyky – žádné složité listování plochami.

Tři různá barevná témata a tři velikosti písma vám umožní používat telefon bez brýlí. Celé prostředí podporuje čtečku Talkback a je ho možné ovládat jen kurzorovými klávesami, což je ideální pro slepce.

Starší ročníky ocení i velké ukazatele baterie a signálu, přímé volání jejich oblíbených kontaktů a tlačítko SOS v případech nouze. Režim celé obrazovky a ochrana heslem přitom zabezpečí prostředí proti omylům.

Velké texty a barevné ikony Vám pomohou odlišit důležité události. Nejčastější položky jsou na seznamu hned nahoře. BIG Launcher je šikovný prográmek, který ocení nejen senioři, ale také mladší ročníky.

Stahujte:

BIG Launcher (99 korun)

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Big Launcher/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře