Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyBezpečný prohlížeč Firefox Foxus slaví jeden milion stažení

Bezpečný prohlížeč Firefox Foxus slaví jeden milion stažení

Prohlížeč Firefox Focus, který má minimum funkcí a zaměřuje se hlavně na bezpečné prohlížení internetu, vyšel pro platformu Android teprve před měsícem. Za tu dobu už si ovšem připsal jeden důležitý milník – jeden milion stažení. Tvůrci o tom informovali na oficiálním blogu.

Firefox Focus se příliš nehodí na běžné prohlížení, ale spíše jej využijete na stránkách, o kterých nechcete, aby někdo věděl, že je navštěvujete. K dispozici totiž máte pouze jedno tlačítko, kterým lze smazat data o současném prohlížení, a také zabudované blokování prvků, které vás mohou na internetu sledovat. Focus se tedy hodí především jako doplněk ke klasickému prohlížeči.

Jeden milion stažení vývojáři ze společnosti Mozilla oslavili vydáním první aktualizace. Update pro Focus přináší několik vylepšení – umožní přehrávání videa na celou obrazovku, stahovat soubory všech formátů a notifikace, a přidává kromě možnosti smazat historii také zkratku pro otevření aplikace.

[appbox googleplay org.mozilla.focus]

[appbox appstore id1055677337]

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře