Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyBezkontaktní platby a cashback k tomu, tak se platí s Huawei P50

Bezkontaktní platby a cashback k tomu, tak se platí s Huawei P50

Všechny debetní a kreditní karty schované v mobilním telefonu? Bez problému. Nejnovější řada Huawei P50 svým uživatelům umožní využívat funkci bezkontaktních plateb díky podpoře NFC ve finanční aplikaci Curve. Aplikace kromě pořádku v placení navíc přináší mnoho dalších výhod, s kterými lze dokonce i hodně ušetřit.

Správa veškerých karet a financí z jednoho místa nikdy nebyla jednodušší. Aplikace Curve už oslovila přes 3 miliony uživatelů a nově mohou její služby využívat i majitelé zařízení značky Huawei s nově příchozím modelem Huawei P50 a také na dalších zařízeních s HMS.

Stát se součástí Curve lze velice snadno. Založení účtu máte hotové během pár minut, ten je pak okamžitě připraven pro nahrání všech vašich platebních karet. Doslova po ruce je tak máte kdykoli ve vašem telefonu stejně jako třeba v chytrých hodinkách Huawei.

Aplikace Curve má ovšem přesah do off-line světa. Po registraci v aplikaci Vám do poštovní schránky přistane rovněž fyzická karta Curve MasterCard, která plnohodnotně zastane aplikaci například v případě, kdy se váš mobilní telefon vybije či terminál nepřijímá bezhotovostní platby.

Zvládá cashback a cestování v čase

Na uživatele Curve čeká kromě pohodlných plateb a přehledu z karet i zástup skvělých výhod a odměn. Nákupem v celé řadě vašich oblíbených obchodů a značek se vám s použitím aplikace či karty Curve díky funkci cashback z utracené částky vrátí až 1 %. Chcete si udělat radost v e-shopu Huawei? Všechny výčitky mohou jít stranou, protože za veškeré nákupy zde získáte dokonce celých 5 % z platby zpět.

Mimo to přináší opravdovou vychytávku. Pokud prostřednictvím Curve provedete jakoukoli transakci a později se rozhodnete, že jste částku chtěli strhnout raději z jiné karty, bez problému můžete v historii plateb do 90 dnů od provedení zvolit jiný účet k jejímu uhrazení. Takhle snadné to je.

Dokonalý přehled financí

Abyste měli o vašich transakcích neustále přehled, přiřazuje za vás Curve veškeré platby do různých kategorií. Vy si tak můžete jednoduše zjistit, kde a za co nejvíce utrácíte. Cestovatelé jistě při platbách v zahraničí ocení přístup k aktuálními směnnému kurzu, který navíc bývá v aplikaci zpravidla nižší než u velkých bank. A aby se vám cestovatelské výdaje nemíchali s těmi běžnými, aplikace rozdělí váš přehled podle měny, kterou právě platíte.

„Naším cílem je zjednodušit lidem finanční život a spuštění Curve Pay pro zákazníky Huawei nám umožňuje pomoci ještě většímu počtu lidí v celé Evropě, aby to dokázali. Každý by měl mít přístup k chytrým platebním řešením a jsme hrdí na to, že můžeme podporovat více lidí s bezkontaktními platbami, odměnami a v konečném důsledku jednoduchostí a pohodlím“, uvedl zakladatel a CEO společnosti Curve, Shachar Bialick.

Že Curve myslí opravdu na všechno dokazuje také režim ochrany uživatelů před menšími společenskými „faux-pas“. Pokud totiž k platbě zvolíte kartu, na které zrovna není dostatečný zůstatek, nenápadně automaticky vybere náhradní kartu a transakce proběhne hladce bez jakýchkoli nevhodných upozornění.

Ať už jste tedy nadšení cestovatelé, snažíte se mít svůj rozpočet pod kontrolou či si jen chcete ulehčit každodenní život od množství karet ve vaší peněžence, Curve vás ve v tom nenechá. 

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře