Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyBěžící pás Androidu se nezastavuje, Google vydal verzi 5.1.1

Běžící pás Androidu se nezastavuje, Google vydal verzi 5.1.1

Společnost Google pokračuje v kadenci ve vydávání nových verzí operačního systému Android a posílá OTA aktualizace na verzi 5.1.1 (číslo sestavení LMY48B). Zatím co jiní čeští uživatelé hlásili aktualizaci již před pár dny, na náš redakční Nexus 5 dorazila OTA až dnes.

Jedná se o veskrze malou aktualizaci, která má pouhých 24,1 MB dat, což je necelá pětina aktualizace předchozí, o které jsme vás informovali zde.

Tato velmi malá aktualizace by měla opravit úniky paměti a potíže s fotoaparátem. V samotné aktualizaci je znovu uvedeno nicneříkající zvýšení výkonu a stability a opravy chyb. Dle ohlasů se však uváděné problémy nepodařilo zcela opravit a na některých zařízeních přetrvává např. padání fotoaparátu. Nám se naštěstí tato potíž vyhýbá od počátku, takže to nemůžeme potvrdit, ani vyvrátit.

Chyba

Aktualizace se týká všech hlavních zařízeních Nexus – N4, N5, N6, N7, N9 a dokonce i zařízení Chromecast.

A co vy? Týkají/týkaly se zmiňované potíže s padáním fotoaparátu i vás? A jak jste na tom po aktualizaci? Dejte nám vědět v diskusi.

Screenshot_2015-05-28-18-08-09

Screenshot_2015-05-28-18-39-22

Ondra Severa
Ondra Severa
BFU píšící pro BFU. Hračička a nadšený uživatel všeho, co používá operační systém Google Android. Občasný přispěvatel pro SvětAplikací.cz.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře