Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyBattlefield 1 a jeho kampaň pro jednoho hráče

Battlefield 1 a jeho kampaň pro jednoho hráče [video]

Vývojáři ze studia Dice nám za několik posledních měsíců naservírovali už několik upoutávek a díky otevřené bety jsme si mohli dokonce vyzkoušet i multiplayer, bližší informace a trailer o hře pro jednoho hráče ale zatím v mozaice Battlefildu 1 chyběly. Vše se změnilo až v uplynulých hodinách.

V Battlefieldu 1 prožijete sérii několika tzv. válečných příběhů a každý z nich má jiného hlavního hrdinu s unikátní osobní minulostí a dovednostmi. „Příběhy v Battlefieldu 1 jsou hluboce osobní. Jejich jádrem není vyprávění o historii nebo o bitvách, ale o lidech,“ píší DICE na oficiálním webu.

Singleplayer očekávané střílečky by měl nabídnout sedm epizod a 20 misí, ve kterých bychom se měli také setkat s několika skutečnými historickými osobnostmi, jako třeba Lawrencem z Arábie.

Jaká kampaň v Battlefieldu 1 skutečně bude, to se však dozvíme až 21. října, kdy hra vychází pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Závěrem se nezapomeňte podívat na nový trailer s českými titulky:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře