Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyBang & Olufsen představuje sluchátka Beoplay E6 Motion a E8 Motion

Bang & Olufsen představuje sluchátka Beoplay E6 Motion a E8 Motion

V nabídce dánské společnosti Bang & Olufsen se objevil nový produkt. Jedná se o špuntová sluchátka Beoplay E8 Motion, které jsou navrženy pro ty, kteří nechtějí hledat kompromis mezi zvukem a designem při dosažení skutečné bezdrátové svobody. K bílým líbivým sluchátkům navíc dostanete bílé nabíjecí pouzdro z kůže a hliníku a také nástavce do uší různých velikostí.

Další novinkou v nabídce Bang & Olufsen jsou sportovní sluchátka Beoplay E6 Motion. Ty mají voděodolný pogumovaný kabel a výrobce k nim nabízí široké spektrum silikonových nástavců. Stejně jako „klasické” Beoplay E6, i verze Motion má ve sluchátkách zabudované magnety. Když zrovna uživatel neposlouchá, dají se tedy sluchátka jednoduše a bezpečně zavěsit kolem krku.

Beoplay E8 Motion i Beoplay E6 Motion mají ochranu kategorie IP54 proti vodě i potu. Speciálně pro tyto dva modely pak je ve zvukových profilech v aplikaci Bang & Olufsen k dispozici režim s výraznějšími basy, který vás udrží ve hře i při těch nejnáročnějších sportovních výkonech.

Beoplay E6 Motion s doporučenou cenou 7 830 Kč a Beoplay E8 Motion s doporučenou cenou 9 170 Kč jsou dostupné v obchodech Bang & Olufsen a u vybraných partnerů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře