Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyAukro.cz ? obchodování online snadno a rychle

Aukro.cz ? obchodování online snadno a rychle

V internetovém obchodu pro operační systém Windows Phone 7 se objevila šikovná aplikace Aukro.cz, která vám umožní nakupovat či prodávat bezpečně a rychle skrze vás okenatý telefon. Online obchodování nikdy nebylo tak snadné.

Aplikace pro Windows Phone je zatím nejmladším přírůstkem do rodiny Aukro aplikací, a i kvůli tomu byla navržena tak, aby co nejlépe odrážela aktuální potřeby uživatelů.

Mimo tradiční funkce jako je prohlížení, nakupování a služby Moje Aukro, umožňuje také jednoduché ?připnutí? nabídek k nabídce Start a dokonce vás sama upozorní, že nabídka končí!

Aplikace pak umožňuje i prohlížení jednotlivých kategorií a nákup zboží podobně jako na vašem PC. Díky přístupu ke službě Moje Aukro můžete kontrolovat své nákupy a prodeje.

?Aukro.cz kompletně odráží designový styl Metro. Nejde o žádnou konverzi z jiného systému, vyvíjeli jsme ji speciálně pro tuto platformu,? tvrdí vývojáři.

Program podporuje Toast notifikace o sledovaných nabídkách ? sama vám dá vědět, že nabídka, či aukce brzy skončí. V neposlední řadě můžete udělovat komentáře i kontrolovat své vlastní, nebo si zjistit vše potřebné o dopravě, platbě i prodejci.

Aplikace Aukro.cz je ke stažení zcela zdarma, tak neváhejte a vyzkoušejte ji ještě dnes.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře