Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAugmentovou realitu využívající hra Ingress je nyní dostupná i na App Storu

Augmentovou realitu využívající hra Ingress je nyní dostupná i na App Storu

Ingress udělala díru do světa na Androidu a nyní se to samé chystá provést i na zařízeních s iOS. Pokud při hraní hry nechcete sedět na zadku doma, potom si ji stáhněte i vy a buďte ve víru dění od samého začátku!

Multiplayerová on-line hra Ingress z vás udělá agenta jedné z frakcí (The Resistance a The Enlightened, nebo prostě jen modří a zelení), které se přetahují o zásoby tajemné energie. Ta se soustřeďuje kolem tzv. bodů zájmu, což jsou různé historické památky a další výjimečná a něčím zajímavá místa.

Úkolem jednotlivých agentů je z míst zájmu sosat energii, respektive zkušenostní body, případně je zaujímat – ať už sami, nebo ve spolupráci s přáteli ze stejné frakce. Přitom budete muset opustit pohodlí svého domova, jelikož připojit se k jednotlivým portálům můžete pouze ve chvíli, kdy u nich se svým mobilem/tabletem fyzicky stojíte.

Pravidla Ingress jsou samozřejmě ještě o něco zajímavější, rozebírat je tu do podrobností však nemá smysl. Pokud vás hra zaujala, navštivte její stránky zde, případně si ji zdarma stáhněte na App Storu, kam vás zavede link níže.

[appbox appstore 576505181]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře