Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyAudiopro Boom Swimmer – Originální reproduktor na kolo

Audiopro Boom Swimmer – Originální reproduktor na kolo

Boom Swimmer je bezdrátový reproduktor pro chytré telefony, tablety a další přenosná zařízení, který je navržený pro aktivní využití. Jeho desing zaručí, že se opravdu odlišíte od okolí – tvarem připomíná spermii, jejíž „ocásek“ můžete omotat, prostrčit, uchytit všude tam, kde právě potřebujete.

Umožňuje tak poslouchat hudbu z mobilního zařízení i při sportu – na kole, motorce, při lyžování i na surfu, u bazénu, na pláži nebo třeba ve sprše. Navíc je tu i přísavka pro montáž na hladké povrchy.

Výrobcem repráčku, který je voděodolný podle standardu IPX7, což znamená, že přežije až půlhodinový pobyt v hloubce jeden metr, je americká firma BOOM Movement (Born on Original Motives).

1

Boom Swimmer se k telefonu připojuje pomocí rozhraní Bluetooth a jeho baterie by se z 0 na 100 procent měla dobít za dvě hodiny. Doba přehrávání má být až 8 hodin při maximální hlasitosti nebo dokonce 16 hodin při poloviční hlasitosti.

Reproduktor se v ČR prodává v zelené, šedé, červené, modré a bílé barvě za doporučenou cenu 1 257 korun s DPH.

2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře