Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyK audiopříslušenství Samsung získáte Deezer na dobu tří měsíců zdarma a bez...

K audiopříslušenství Samsung získáte Deezer na dobu tří měsíců zdarma a bez reklam

Samsung připravil pro své zákazníky v České republice a na Slovensku hudební dárek. Lidé, kteří si v období od 15. září do 31. října zakoupí audio příslušenství ve značkových prodejnách jihokorejského výrobce, získají poukaz na přístup ke službě Deezer Premium+ na tři měsíce zdarma.

Prvních 1 000 zákazníků tak získá přístup k více než 30 milionům skladeb a dalším funkcím.

„Hudba hraje velmi důležitou roli v životě našich zákazníků. Lidé kladou stále menší důraz na fyzické vlastnictví a zajímají se více o dostupnost hudby,“ řekl Petr Komma, produktový manažer pro příslušenství společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Nedávno uvedená série audio příslušenství Level se skládá z pěti typů produktů – sluchátek Level Over, Level On, Level In a reproduktorů Level Box a Level Box mini. Všech pět výrobků navíc umožňuje přijímat hovory při poslechu jakéhokoli typu audio obsahu. Bonus však zákazníci získají i při koupi sluchátek do uší typu EO-HS330 a EO-HS530.

Zákazníci budou mít tři měsíce bezplatný přístup k Deezer Premium+, který poskytuje neomezený přístup do katalogu Deezer bez reklam ve vylepšené kvalitě zvuku (320kbps), on-line i off-line poslech na různých zařízeních, stejně jako přístup k exkluzivnímu obsahu a doporučením.

Deezer je druhý největší evropský poskytovatel streamované hudby, dostupný je na 182 trzích celého světa.

8

Zdroj: TZ Samsung

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře