Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyaudioCube: Reproduktor nejen pro smartphony s 360° zvukem

audioCube: Reproduktor nejen pro smartphony s 360° zvukem

Nizozemský výrobce Allocacoc představil v ČR další novinku ze svého hranatého portfolia – přenosný reproduktor audioCube. Ten na první pohled zaujme vzhledem ve tvaru krychle, která šíří zvuk v okruhu 360 stupňů.

Ovládání repráčku je velmi snadné. Kromě základního tlačítka vypnutí a zapnutí, které se nachází na jedné ze stran audioCube, obsahuje tento reproduktor ještě další čtyři pro kontrolu hudby. Tlačítko „play“ slouží zároveň pro spuštění hudby a pro pauzu. Tlačítka hlasitosti korigují nejen hlasitost, ale díky nim lze písně přepínat, a to pouhým delším podržením. Poslední, kulaté, tlačítko, slouží ke spárování audioCube s ostatními zařízeními pomocí Bluetooth.

Díky integrované baterii výdrží reproduktor šířit zvuk až po dobu deseti hodin, přičemž ho bez problémů spárujete se svým smartphonem nebo počítačem pomocí technologie Bluetooth (tedy bezdrátově) anebo můžete využít standardní 3,5mm jack.

aC garden

Výhodou repráčku je, že obsahuje integrovaný napájecí obvod, takže k němu nepotřebujete žádný externí adaptér. To ocení především uživatelé, kteří s sebou neustále odmítají nosit nabíječku a kabely.

AudioCube je dostupný ve dvou variantách. Bílá varianta Portable obsahuje integrovanou baterii s výdrží 10 hodin a lze ji zakoupit za 2 299 Kč. Doporučená cena černé varianty napájené ze sítě je 1 699 Kč.

audioCube_bedroom

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Tak presne to, čo je tá čierna verzia som hľadal, díky za tip 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře