Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyAudi představilo v Las Vegas tablet s Androidem určený do aut

Audi představilo v Las Vegas tablet s Androidem určený do aut

Další den na veletrhu CES přinesl představení nového multimediálního tabletu určeného výhradně pro palubní desky vozidel. Výrobcem je prestižní německá automobilka Audi.

V Las Vegas se uskutečnila tisková konference společnosti Audi. Známý výrobce v americkém městě představil nové zařízení Mobile Audi Smart Display.

To má ve výbavě 10,2palcový Full HD displej a pochlubit se může také operačním systémem Android a dostatkem výkonu, o který se stará čipová sada Tegra T40 (jedna z variant Tegry 4) od nVidie.

Tělo, ve kterém je hardware uložen, je vyrobeno z broušeného hliníku. Přístroj nabídne také slušnou teplotní odolnost od -40°C až do 80°C.

Pasažéři skrze tablet získají přístup k infotainmentového systému automobilu (na displeji si mohou nechat zobrazit aktuální rychlost, stav tlaku v pneumatikách a další užitečné informace) stejně jako obvyklým multimediálním funkcím, které tento typ elektroniky nabízí.

audiZdroj: usatoday

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře