Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPro atmosférickou pařbu This War of Mine je dostupná čeština

Pro atmosférickou pařbu This War of Mine je dostupná čeština

Vývojářské studio 11 bit oznámilo novou aktualizaci, která do hry This War of Mine přidává českou lokalizaci. Povedený simulátor přežití v troskách města, který zacvičí s vaší morálkou, náladou i přesvědčením, si tak můžete zahrát i v naší mateřštině.

Jak je uvedeno na Steamu, kde o updatu vývojáři informovali, abyste v češtině si hru zahráli, musíte ji spustit, vybrat položku Babel a zvolit tlačítko pro refresh jazyků, aby se vám načetly nejnovější překlady. Poté už jen vybere naší mateřštinu a počkáte, až se vám stáhne.

Překlad This War of Mine do češtiny má na svědomí komunita nadšenců, která se sešla na stránkách projektu Babel. Pokud se chcete stát její součástí, klikněte sem.

Závěrem dodejme, že This War of Mine vyšlo i pro Android, kde je do dnešního dne ke stažení s 80% slevou za pouhých 110 korun.

Zdroj: Steam

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře