Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAsus začal distribuovat Android 4.1 Jelly Bean na tablet Transformer Pad Infinity...

Asus začal distribuovat Android 4.1 Jelly Bean na tablet Transformer Pad Infinity (TF700)

Jeden z nejlepších tabletů s mobilním systémem Googlu, který si dnes můžete zakoupit, Asus Transformer Pad Infinity, dostává pouhé tři měsíce po uvedení na trh aktualizaci na nejnovější Android 4.1.1 Jelly Bean. Na želatinový bonbón prý aktualizují i majitelé modelu Prime.

Asus začíná být mezi výrobci android zařízení hodně vidět. Poměrně výrazný úspěch sklidila série přístrojů Transformer a zařízení Padfone. Google mu pak možná právě i kvůli tomu všemu svěřil vývoj malého tabletu Nexus 7. Do toho se začíná hovořit o budoucích modelech. Zákazníci se rozhodně mají na co těšit.

?Android 4.1 Jelly Bean přináší uživatelům velké množství novinek ? například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), funkci Google Now, vylepšenou virtuální klávesnici, hlasové vyhledávání či přepracované notifikace.?

V českých elektronických obchodech si Asus Transformer Pad Infinity můžete zakoupit za méně než 15 tisíc korun.

Asustek

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Pro mne zatím zklamání…Pár grafických úprav a zlepšení rychlosti systému je sice pěkné ale s aktualizací přišli další problémy… jako je nemožnost smazat text bez kliknutí do okénka nebo zamrzání dolní lišty…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře