Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyAsus připravuje ZenFone 3, nabídnout má skener otisků prstů

Asus připravuje ZenFone 3, nabídnout má skener otisků prstů

Asus patří k dalším tradičním IT firmám, které si dělají zálusk na spousty zákazníků bažících po moderních chytrých telefonech. Zatím na tomto poli nepatří ke kdovíjakým obrům, ale na některých trzích už jeho chytré telefony slaví nemalé úspěchy. Příští rok bychom se měli dočkat uvedení nástupce populárního ZenFonu 2. Nový model bude vylepšen po všech směrech a v jeho výbavě údajně nemá chybět ani čtečka otisků prstů. Uvedl to server gsmarena.com.

Současný ZenFone 2 se prodává hned ve třech konfiguracích a na stejnou filosofii vsadí zřejmě i u nové generace telefonů. Ta by podle nepotvrzených zpráv měla do obchodů dorazit na přelomu května a června. U nejlépe vybaveného modelu se očekává přítomnost čtečky otisků prstů. Dojít by mělo i k vylepšení po stránce výkonu. Nic konkrétního však zatím nevíme.

Analytici očekávají, že za letošní rok Asus prodá celkem 20 milionů chytrých telefonů, přičemž příští rok by měl objem prodaných mobilů s jeho logem narůst o 50 procent, tedy na 30 milionů.

asus2-1436970124

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře