Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyAsus Live: Pětipalcový smartphone, který umí přijímat TV signál

Asus Live: Pětipalcový smartphone, který umí přijímat TV signál

Společnost Asus v Brazílii představila nový model Live. Jedná se o jednoduchý smartphone se čtyřjádrovým procesorem a zabudovaným tunerem, který slouží k příjmu TV signálu.

Asus začíná po vzoru ostatních firem chrlit jeden model za druhým. Posledním známým přírůstkem do jeho portfolia je smartphone Live, který cílí především na méně náročné uživatele.

Ve výbavě má pětipalcový HD displej, čtyřjádrový MediaTek MT6580 s taktem 1,3 GHz, 2 GB operační paměti a 16 GB prostoru, který lze zvětšit pomocí paměťových karet.

Hlavní fotoaparát má osmimegapixelové rozlišení, přední kamerka pro selfie autoportréty je dvoumegapixelová. Smartphone s Androidem 5.1.1 Lollipop používá baterii s kapacitou 2 070 mAh.

1

Ve výbavě nechybí WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS navigace či podpora dvou SIM. Podporovány jsou však jen sítě 3G včetně datových přenosu HSPA+ 21 Mbps. V neposlední řadě tu je i TV tuner sloužící k příjmu TV signálu.

Asus Live (G500TG) se bude prodávat ve třech variantách, které se od sebe liší zejména barvou postranního rámečku. Ten může být vyveden v tyrkysově modré, růžové a žluté barvě.

2

Zdroj: FoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře