Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyArctic P614: Sluchátka pro telefon s Bluetooth nebo kabelem

Arctic P614: Sluchátka pro telefon s Bluetooth nebo kabelem

Pro vyznavače pořádných náhlavních sluchátek si společnost Arctic připravila nová sluchátka s označením P614. Ta budou ve dvou variantách, buď to s kabelem nebo bez, ale s Bluetooth 4.0. Obě verze mají integrovaný mikrofon a tlačítka mimo jiné pro zvednutí či položení hovoru. Bezdrátová sluchátka se pak chlubí nadprůměrnou výdrží 30 hodin přehrávání hudby.

Ne každý má rád sluchátka do uší a raději si nasadí na hlavu něco pořádného. Pokud navíc hledáte bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží a přijatelnou cenou, moc jich není. Novinka Arctic P614 by měla mít kvalitní 40 mm měniče. I konstrukce vypadá celkem robustně. Sluchátkové měniče mají v obou případech stejné parametry. Odstup signálu od šumu má pěkných 105 dB a impedanci 32 ohmů.

Arctic P614 1

Drátová sluchátka mají kabel zakončený jedním sloučeným 3,5mm konektorem, v balení ale naleznete i rozdvojku pro stolní počítače či notebooku. Na kabelu se nachází i mikrofon s jedním tlačítkem, které má všestranné použití, od zvedání/pokládání hovorů po ovládání hudebního přehrávače. Délka kabelu je 1,2 metru.

Arctic P614 2 Arctic P614 3

Bluetooth verze sluchátek, Arctic P614 BT, využívá pro přenos hudby z mobilního zařízení Bluetooth ve verzi 4.0. Pro první spárování je v jednom ze sluchátek přítomno NFC. Na stejném sluchátku se také nachází řada ovládacích prvků, jako hlasitost, přepínání skladeb a pod krytkou také micro-USB konektor. Ten je zde pro nabíjení baterie s kapacitou 850 mAh, která by měla vydržet 30 hodin přehrávání hudby. To si pak sami vyzkoušíme.

Arctic P614BT 2

Sluchátka jsou již k sehnání na našem trhu a také jsou na cestě k nám do redakce. Drátová verze sluchátek stojí okolo 1 300 Kč a váží 190 gramů, bezdrátová pak vyjde na 2 000 Kč jejich váha je kupodivu nižší – 142 gramů.

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://svetaplikaci.tyden.cz/author/koky/
Dlouholetý redaktor sesterského magazínu PCTuning.cz. Baví ho focení, zajímá se o nejnovější technologie a rád o nich píše. Současně pracuje jako ajťák v jedné státní organizaci. Vlastní zařízení s Androidem, ale nepohrdne ani iOS nebo Windows (Phone).
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře