Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyApple vydal iOS 8.1.3, aktualizace už nevyžaduje tolik paměti

Apple vydal iOS 8.1.3, aktualizace už nevyžaduje tolik paměti

Nová aktualizace kromě tradičního zlepšení stability a plynulosti systému přináší několik důležitých oprav. Dostupná je pro iPhone, iPad i iPod touch a nainstalovat ji lze běžným způsobem skrze položku Aktualizace softwaru v nastavení zařízení či přes iTunes.

iOS 8.1.3 přináší celkem zajímavá vylepšení. Potěší snížení náročnosti aktualizace na objem volného místa, takže už na svém starším iPhonu nemusíte mít 5 GB volného místa, abyste si do něj mohli nahrát novou verzi iOS.

Aktualizace také opravuje problém se zadáváním hesla k Apple ID při aktivaci služeb iMessage a FaceTime. Dále byla odstraněna chyba, při které se ve výsledcích Spotlightu nezobrazovaly aplikace.

Mezi novinkami najdeme i přidání nových konfiguračních voleb pro standardizaci školních testů a opravu problému s nefunkčními gesty multitaskingu na iPadu.

111978-94114-i_rc

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře