Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyApple údajně představí chytré hodinky iWatch společně s iPhony již 9. září

Apple údajně představí chytré hodinky iWatch společně s iPhony již 9. září

Aniž by Apple cokoliv potvrdil nebo oznámil, spekulací o chystaných iWatch stále přibývá. Poslední z nich říká, že kalifornská firma svůj první počin v oblasti nositelné elektroniky představí již příští měsíc. Premiéra iWatch se má uskutečnit na keynote, kde uvidíme nové iPhony.

Původně se předpokládalo, že kalifornský výrobce své chytré hodinky představí až později v tomto roce. Často se poslední dobou hovořilo o říjnu a listopadu. Ale vše je nejspíše jinak a Apple iWatch představí společně s novými telefony.

Všeobecně se přepokládá, že předností chytrých hodinek od Applu měla být podpora technologií pro sledování zdraví a tělesné aktivity uživatele.

K tomu hlavně poslouží nedávno představená platforma Health, přes kterou budou moci různé fitness a zdravotní aplikace sdílet data pro komplexnější zobrazení různých výkonů a výsledků.

Pomocí aplikace HomeKit bude zase možné přímo z iWatch ovládat různé součásti domácnosti, jako například garážová vrata, termostat,zámky, světla, bezpečnostní systémy a další.

iWatch-logo-new-main2
Zdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře