Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyApple prý testuje v laboratořích menší iPad

Apple prý testuje v laboratořích menší iPad

Redaktor Macworldu John Gruber se v podcastu nazvaném 5by5 (The Talk Show, episode 86: ?Well-Intentioned Scumbags) rozpovídal na téma menšího iPadu, o němž se v posledních týdnech na řadě diskuzních fór vedou plamenné diskuze.

?Všechno co vím je, že momentálně testují v laboratořích iPad s obrazovkou o úhlopříčce 7,85 palce a rozlišením 1024 × 768 bodů.? Stejné rozlišení má i regulérní ?velký iPad?, resp. jeho první dvě generace.

V podcastu pak dále zaníceně hovoří o tom, že od řady lidí slyšel, že Apple si s myšlenkou uvést menší tablet opravdu pohrává. Ale zatím nemá tušení, kdy by se tohle zařízení mohlo začít prodávat.

Apple samozřejmě notoricky mlčí a nic nekomentuje, ostatně to je u něj dobrým zvykem. Pokud se opravdu rozhodne menší iPad uvést, dá se předpokládat, že se tak stane někdy během 3. nebo 4. čtvrtletí, tedy ještě před Vánoci.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře