Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyApple oznámil prodeje nových iPadů. Za 3 dny prodal přes 3 miliony...

Apple oznámil prodeje nových iPadů. Za 3 dny prodal přes 3 miliony kusů

Přestože malý iPad není takovou prodejní bombou, jako ostatní produkty s iOS, americká společnost Apple může být s jeho prodeji spokojená. V dnešní tiskové zprávě oznámila, že během prvního víkendu prodala přes 3 miliony svých nových tabletů.

WiFi verze iPadu mini je v současné chvíli téměř vyprodána. Jakou měrou, či chcete-li kolika procenty se na prodejích podílela, ale společnost neupřesnila.

V březnu, když se začala prodávat třetí generace iPadu s Retina displejem, prodal Apple za první víkend 1,5 milionu tabletů s WiFi modulem.

Nové tablety s mobilním připojením k internetu se začnou prodávat až v průběhu příštích měsíců. Proto je srovnání prodejů zaměřené pouze na modely s WiFi.

Jak hodnotí prodej nových iPadů naši čtenáři? Čekali jste, že se Apple vytasí s vyššími čísly? Je to málo? Dejte nám vědět v diskuzi.

iPad

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře