Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyApple odstranil YouTube aplikaci z iOS 6. Studená válka s Googlem vrcholí

Apple odstranil YouTube aplikaci z iOS 6. Studená válka s Googlem vrcholí

Apple včera v podvečer vydal v pořadí již čtvrtou betaverzi mobilního operačního systému iOS 6. Největší novinkou odhalenou v nové verzi je chybějící aplikace YouTube pro přehrávání videí na internetu. Na tomto kroku vydělají obě společnosti ? Apple a Google. Uživatelé naopak budou tratit.

?Naše licence pro YouTube aplikaci v iOS skončila. Zákazníci mohou využívat YouTube ve webovém prohlížeči Safari,  společnost Google pracuje na nové aplikace, která bude dostupná na iTunes App Store,? uvádí Apple. Dle serveru Engadget Apple neodstraní YouTube aplikaci z iOS 5 a jeho starších verzí.

Další vylepšení ve čtvrté betaverzi se týkají nativní podpory Facebooku a map ? Apple rozšířil 3D lokace o Boston, Atlantu, Portland, Phoenix, New Orleans, Philadelphii, Houston, Dallas, Toronto, Lyon, Birmingham a Manchester.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iOS/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře