Pátek, 14 června, 2024
DomůNovinkyApple do nového roku vstoupil kampaní "Začněte něco nového"

Apple do nového roku vstoupil kampaní „Začněte něco nového“

Kalifornská společnost Apple se do nového roku vstoupila stylově kampaní nazvanou „Začněte něco nového“, která uživatele jablečného zařízení nabádá k tomu být při používání zařízení od Applu kreativní. 

Kampaň „Začněte něco nového“ je v podstatě galerií výtvorů, které vznikly za pomoci zařízení od Applu (iPhone, iPad i iMac). Na webu Applu se v tomto směru konkrétně objevila tato informace: „Každý kousek v naší galerii vznikl na zařízení od Applu. Za každým tahem štětce, každým pixelem, každým filmovým záběrem stojí nadaní uživatelé Applu z celého světa. Třeba vás jejich práce inspirují k tomu, vytvořit něco nového.“

Zdaleka největší pozornost výtvorů skupiny 14 umělců si vysloužil Austin Mann, který na Islandu pořizoval fotografie s iPhonem 6 Plus, Japonka Nomoco se svou éterickou sérií vytvořenou na iPadu Air 2 či Jingyao Guo se svými pouličními scénami vytvořenými na iMacu.

Každé z uveřejněných uměleckých děl v galerii „Začněte něco nového“ pak doprovázejí i další informace, například postup tvorby díla, seznam aplikací, které byly k tvorbě díla využity atd. Apple však při realizaci své myšlenky zašel ještě dál a tak vybraná díla autorů lze kromě webu shlédnout i v některých autorizovaných obchodech Applu. Autorizovaných obchodů v naší republice se toto ovšem zatím bohužel netýká.

zacente-neco-noveho-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře