Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyApple naznačuje uvedení iPhonu 5. Více budeme vědět už za týden

Apple naznačuje uvedení iPhonu 5. Více budeme vědět už za týden

Konec spekulací. Nový iPhone bude představen 12. září, tedy již příští středu. Apple dnes rozeslal mediím pozvánku na tiskovou konferenci, kde dychtivým novinářům poslední generaci svého telefonu ukáže. Očekávaná keynote, na které vystoupí lidé z nejužšího vedení společnosti, se uskuteční v 19:00 středoevropského času.

Prezentace nového produktu se bude konat již klasicky v Centru umění Yerba Buena v San Franciscu. Apple zatím oficiálně nepotvrdil, jaké produkty vlastně představí.

Nicméně do pozvánky zahrnul indícii, která naši domněnku, že půjde především o poslední model iPhonu, potvrzuje. Odlesk číslice 12 totiž tvoří číslo 5. Nový iPhone by měl nabídnout větší čtyřpalcový displej a  rychlejší procesor ? že by SoC jednotku A6? Spekuluje se také o podpoře sítí 4. generace LTE, technologii NFC a jiném dokovacím konektoru, který nově nabídne pouze devět pinů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře