Pátek, 7 června, 2024
DomůNovinkyApple Music pro Android klepe na dveře. Podívejte se, jak bude vypadat

Apple Music pro Android klepe na dveře. Podívejte se, jak bude vypadat

Před několika měsíci byla za lehce kontroverzních okolností uvedena služba Apple Music. Ačkoliv ji po světě využívají miliony lidí, Apple moc dobře ví, že klíčem k úspěchu (především tomu finančnímu) je její rozšíření mezi co největší počet lidí.  Zanedlouho bychom se tak služby Apple Music měli dočkat i na Androidu.

Aplikace Apple Music pro Android je přitom již ve finálové podobě. Alespoň to tvrdí německý portál MobileGeeks, kterému se tuto aplikaci podařilo dokonce i vyzkoušet. Během zkoušení pak redaktoři podařili i screenshoty.

Na screenshotech je vidět, že aplikace kombinuje to nejlepší z designového jazyka kalifornské společnosti i z Material designu od Googlu. Výsledkem je zcela minimalistická, ale přitom funkční aplikace, kterou je radost používat.

Apple Music pro Android by navíc měla využívat dotyková gesta, která jsou vlastní uživatelům Googlu. Jinak ale všechno funguje tak, nebo alespoň podobně jako původní aplikace Apple Music pro iOS.

Apple Music je placená aplikace na streamování muziky. Předplatné pro iOS vyjde na 5,99 € měsíčně (případně levněji, pokud sáhnete po některém z dlouhodobějších a tudíž i výhodnějších nabídek). Jaké ceny pro tuto službu nastaví Apple v případě Androidu, zatím nevíme. Jenom dodáme, že Hudba Google Play stojí 5,49 €.

2357474_mobilegeeks

2357475_mobilegeeks

Zdroj: Mobil Geeks

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře