Apple koupil streamovací službu Swell. Relativně levně


Apple koupil streamovací službu Swell. Relativně levně

Podle reportéra deníku Wall Street Journal Daisuke Wakabayashi Apple koupil firmu, která je známá především díky aplikaci Swell.  Ta umožňovala streamování rádia a zaměřovala se na zpravodajské a informační podcasty. Cena akvizice by měla být 30 milionů dolarů (614 milionů korun).

Co akvizice Applu přinese, je zřejmé. Technologie Swell výrobce iPhonů využije k vylepšení své vlastní aplikace Podcasty, která se mezi uživateli netěší velké popularitě, což dokládá i její průměrné hodnocení v App Store.

Aplikace Swell byla vydána pouze pro platformu iOS, ale vývojáři počítali do budoucna také se zpřístupněním verze pro Android. K tomu už ale nikdy nedojde. Aplikace byla před několika minutami z App Store odstraněna a vývojářský tým Swellu v příštích dnech nastoupí do Applu.

Swell

a

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.